Co sám život napsal a její způsoby řešení

4. listopadu 2010 v 21:18 | M
Co sám život napsal a její způsoby řešení

·         Řekneme-li , že každý živý organismus, každá živá bytost dělá určitou sféru činnosti. Co když jiná osoba, možná stejně fyzická zdatná, má stejné životní nároky naruší tuto sféru a tak dovrší nevyhnutelné katastrofě? Není to tak vždy ,každý z nás žije svůj den, svůj život- dýchá, žije ,sportuje a baví se, ale co když přijde problém ?!…. Odpověď najdete ve svém mozku, ve svém nitru, stačí se pouze zamyslet, vzít si koberec, svíčky a zavřít oči a snít, představovat si své sféry činnosti a najít se řešení jak zabránit vnějšímu narušení jinými lidmi…
·         Mapa? K čemu vlastně slouží lidem mapa? Jak nazval můj dobrý přítel- mapa je na internetu pouze plíseň ,která se šíří neskutečnými cestami … Co když člověk se ztratí v pustém lesem, bez potravy bez ničeho, přežije s mapou? Není mapa jen doplněk pro ty mají potřebu vědět kde jsou?! Nejsme stejní, jsme jiní, jsme lidé a žijeme podle sebe, nepotřebujeme mapu, potřebuju přátele a sami sebe, všeobecné světové poznávání- naučme se žít s tím s čím jsme se narodili- s mozkem a myšlenkou , že se snadno zorientujeme. Mapa není pro každého.
·         Není cesta jako cesta!? Cesta je určitá rovina, která vede k nekonečným cílům a porozuměním, cesta je velká, malá, různého povrchu. Jezdí auta a všelijaké prostředky, proč je vůbec tato cesta???? My nechceme cestu, chceme přírodu a použít své vlastní nohy než nějaká auta … proč se tento svět dal do takové neuvěřitelně kritické situace!
Cesta není všelijak dobrá, je to zlo a my by jsme měli něco udělat !

Všechny chyby v textu vyhrazeny! M
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama